Mēbelēšanas padomi virtuves maiņai


Prioritātes skala Jūsu jaunajai virtuvei
virtuves iekārta scavolini   scavolini virtuves iekārta
Viss virtuvē ir ļoti svarīgs, jo tā ir telpa, kurā visbiežāk notiek ikdienas aktivitātes: ēšana, ēdienu gatavošana un socializēšanās. Lēmums mainīt savu virtuvi ir sākums intensīvam periodam, pilns ar entuziasmu un sarežģītām izvēlēm. Kā veiksmīgi apvienot stilu ar funkcionalitāti? Kādas ir vissvarīgākās izvēles? Kādi faktori būtiski ietekmē atlasītos elementus? Mēs cenšamies izskaidrot, kā virzīties caur visiem šiem lēmumiem, izmantojot svarīgu secību. 

1. Izskats ir svarīgs 

virtuves iekārta   virtuves iekārta

Pirmais faktors, ko apsvērt ir saistīts ar virtuves kopējo izskatu.   Patiesībā vissvarīgākais lēmums attiecas uz virtuves stilu un krāsu, jo šie aspekti būtiski ietekmēs jūsu telpas uztveri un tādējādi arī jūsu ikdienas dzīvi. Kā arī ir precīzi jāizlemj konkrētu elementu stils. Tas nozīmē izprast, kādus durvju rokturus un virtuves darba virsmu izvēlēties.

2. Katrai telpai ir sava virtuve

virtuve ar salu   L tipa virtuves sala

 

Virtuve ir atkarīga no telpas plašuma, tāpēc jāņem vērā vieta, kas pieejama mēbelēm, skapjiem un sadzīves tehnikai.   Piemēram, ja jums ir liela istaba, jūs varat izvēlēties modeli ar salu, taču pat ja jums ir ierobežota telpa, kur izveidot nelielu, bet pilnīgi izveidotu virtuvi, ir pieejams plašs iespēju klāsts.  

 

3. Materiāli, kas atbilst visām prasībām

Starp elementiem, kas ietekmē virtuves stabilitāti, kā arī vizuālo pievilcību, ir izmantotie materiāli. Konstrukcijas, pārklājumi, durvis, virsmas: katrai detaļai ir savs materiāls, kas piemērots dažādām prasībām. Materiāli dažreiz var mainīt visu, piemēram, ja vēlaties viegli tīrāmu virtuvi.  

4. Uzmanīgi atlasīta sadzīves tehnika

virtuves santehnika   virtuves sadzīves tehnika

Sadzīves tehnika tika izveidota, lai virtuvē panāktu progresu, funkcionalitāti un ērtības. Ir arī noderīgi uzzināt, cik daudz - un kādas - ir pieejamās iespējas, izvēloties cepeškrāsni, plīti, trauku mazgājamo mašīnu un ledusskapja modeli.

Apskati pieejamās virtuves iekārtas šeit, apciemo mūs Scavolini salonā Nīcgales ielā 18a, vai sazinies ar mums un konsultējies ar dizaineri par savas sapņu virtuves īstenošanu. Scavolini oficiālais pārstāvis Latvijā www.virtuvesnams.lv

 

 


Leave a comment