PIEGĀDES NOTEIKUMI


Pasūtīšanas, piegādes un apmaksas noteikumi.

PASŪTĪJUMA APMAKSA BŪS JĀVEIC TIKAI PĒC TAM, KAD MŪSU PĀRSTĀVIS AR JUMS SASKAŅOS PRECES SPECIFIKĀCIJU (NOSAUKUMU, DAUDZUMU, MATERIĀLU, KRĀSU) UN PIEGĀDES TERMIŅUS.

PASŪTĪŠANAS KĀRTĪBA

Ielieciet preci grozā un noformējiet pasūtījumu līdz galam. Piezīmēs ierakstiet savas vēlmes par produkta specifikāciju (krāsu, materiālu). E-pastā jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu. Tuvākajās laikā ar jums sazināsies ISALONS pārstāvis, kurš precizēs produkta specifikāciju un piegādes termiņus un noteikumus. Pēc tam jums tiks nosūtīts avansa rēķins.

APMAKSAS NOTEIKUMI

Jums būs jāsamaksā avanss 50% no preces kopējās vērtības un tad prece tiks noformēta pasūtīšanai. Atlikusī preces vērtība būs jāsamaksā, kad prece būs piegādāta ISALONS noliktavā Rīgā un būs gatava saņemšanai. Pēc preces pilnīgas apmaksas jūs varēsiet to saņemt ISALONS noliktavā vai arī vienoties par piegādi.

PIEGĀDES NOTEIKUMI

Preču piegādes laiks ir no 4 līdz 8 nedēļas pēc avansa saņemšanas dienas. Par precīzu preces piegādes laiku ISALONS pārstāvis jūs informēs pirms avansa rēķina nosūtīšanas. Preces, kuras ir ISALONS noliktavā būs pieejamas nākamajā darba dienā pēc apmaksas saņemšanas. Preces jūs varat paši saņemt ISALONS noliktavā vai arī vienoties ar mums par piegādi. Piegādes izmaksas ir no 15,00 līdz 50,00 EUR atkarībā no preces izmēra, svara un piegādes adreses. Par precīzu preces piegādes cenu ISALONS pārstāvis jūs informēs.

GARANTIJA

Preču kvalitātes garantija ir 2 gadi. Preces, kas tiek izgatavotas uz pasūtījumu (ar individuāli izvēlētu krāsu, materiālu, izmēru) atpakaļ netiek pieņemtas.