Par aktuālo interjerā RSSPavasara krāsu tendences

Pavasara atnākšana rada smaidu mūsu sejās. Un tas ir tas, ko arī mūsu mājām vajadzētu darīt līdz ar siltā laika atnākšanu: smaidīt. Ir pienācis laiks vakariņām kopā ar draugiem un kokteiļiem uz terases, jo siltās ziemas drēbes tiek liktas atpakaļ skapī līdz nākamajai ziemai.

Turpināt lasīt
Aktualitātes virtuves dizainā 2018

Tīrība un uzglabāšana Atbrīvoties no jucekļa virtuvē – tā ir tendence, kas padara uzglabāšanu par galveno funkciju mūsdienu virtuvē. Tīrība un kārtība, slēgti skapīši, nevis atvērti plaukti un skapīši ar stikla durtiņām – tā vienmēr un arī šobrīd ir aktuāla tendence virtuvē. Virtuvē ir tik daudz objektu, kurus vajag paslēpt. Japāņu dizainers Nendo izveidojis virtuvi ar baltiem konteineriem ar vāku, kuros noslēpt lietas, tādejādi radot atvērtu un īpašu virtuves telpu. Salas Salas ir kļuvušas par būtisku virtuves daļu, kas, iespējams, ir viens no iemesliem, kā dēļ māju īpašnieki tagad dod priekšroku L veida virtuvēm ar salu vai pussalu.  Liela izmēra gaismas ķermeņi virs  ēdamgalda vai virtuves salas kļūst par istabas fokusa punktiem. Virtuves MOTUS ar salu Virtuve DIESEL Social Kitchen...

Turpināt lasītMēbelēšanas padomi virtuves maiņai

Viss virtuvē ir ļoti svarīgs, jo tā ir telpa, kurā visbiežāk notiek ikdienas aktivitātes: ēšana, ēdienu gatavošana un socializēšanās. Lēmums mainīt savu virtuvi ir sākums intensīvam periodam, pilns ar entuziasmu un sarežģītām izvēlēm. Kā veiksmīgi apvienot stilu ar funkcionalitāti? Kādas ir vissvarīgākās izvēles? Kādi faktori būtiski ietekmē atlasītos elementus? Mēs cenšamies izskaidrot, kā virzīties caur visiem šiem lēmumiem, izmantojot svarīgu secību.

Turpināt lasītKumodes

Kumode ir viena no funkcionālākajām mēbelēm, ko iegādāsieties savam mājoklim. Tā būs ideāli piemērota gan uzglabāšanai gan dažādu interjera aksesuāru izstādīšanai. Mūsu kolekcijā atradīsiet kumodes gan klasiskā, gan modernā stilā. Spiediet uz bildes, lai apskatītu visas pieejamās apdares iespējas, vai apskatiet visu kolekciju šeit.

Turpināt lasīt