Pavasara krāsu tendences


pavasara_krasas_tendences_interjera_kresli

 

Pavasara atnākšana rada smaidu mūsu sejās. Un tas ir tas, ko arī mūsu mājām vajadzētu darīt līdz ar siltā laika atnākšanu:  smaidīt. Ir pienācis laiks vakariņām kopā ar draugiem un kokteiļiem uz  terases, jo siltās ziemas drēbes tiek liktas atpakaļ skapī  līdz nākamajai ziemai. 

AUGĻU MIX

pavasara_krasas_interjers_kresli

 

Tas viss atspoguļojas jaunākajos dizainos ziedošu ziedu un pavasara toņos- seleriju zaļa, smaragda zaļa, ogu purpura un svaiga laima.

 

SALDI ROZĀ

pavasara_krasu_tentences_interjera

 

Augļi un dārzeņi ir labi, taču neviens nevar pretoties saldumu kārdinājumam. Vēl viena tendence, kas iemiesojusies interjerā ar sievišķīgu pievilcību ir rozā toņu izmantošana kontrastā ar vēsajiem, piemēram, pelēki zaļajiem toņiem.

Pēdējās modes nedēļas ir pierādījušas to, ka, pateicoties   plašajam spektram no gaišas cukurvates līdz dziļai fuksijai,  šī krāsa var būt ideāla jebkurā interjerā.

TEHNOLOĢIJU SAPNIS

 

pavasara_krasu_tendences_interjera

 

Tehnoloģijas jau ir radikāli pārveidojušas veidu,  kā mēs iepērkamies, lasām ziņas un fotografējam. Vienkāršs skatiens, lai atbloķētu  tālruni, pieskāriens, lai apstiprinātu kartes maksājumu.  Virtuālā realitāte var mūs transportēt uz otru pasaules galu, parādot vietas, kas līdzinās paradīzei zemes virsū. Ģeometriska simetrija un mirdzoši akcenti, kā arī jauni veidi kā padarīt  krāsas ar vien  asākas un spilgtākas, attēlojot cilvēku bagāto iztēli tehnoloģiju laikmetā. Šeit rodas elektriski zilie, dinamiski zaļie un bagātīgi oranžie toņi, kas  lieliski saskan ar spilgti baltu vai krēmīgu mandeļu krāsu.
Jūsu mājoklis, tā pat kā Jūs, pielāgojas pavasarim, lai sagaidītu to ar jaunu  garu. Novēlam Jums būt drosmīgiem, ieviešot jaunās krāsas savā mājoklī, neatkarīgi no tā,  vai esat tehnoloģiju fanāts, saldumu mīlis, vai dabas bērns sirdī.

Leave a comment